Наші продукти
Блог (укр)

ПРО БРЕНД QAVEMAN ДЛЯ VTRENDI.COM.UA

Засоби ТМ QAVEMAN підходять для всіх чоловіків, тому що у розробці формул враховувались особливості будови чоловічої шкіри
Редакція Всеукраїнського модного онлайн-журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з успішними і якісними брендами. Сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з керівництвом представництва ТМ QAVEMAN в Україні.
 Розкажіть, будь ласка, історію створення ТМ QAVEMAN?
Декілька років тому двоє швейцарських друзів Жульєн і Торбен вирішили розпочати виробництво косметичних засобів. Але саме для чоловіків. За “легендою” Жульєн певний час користувався кремом своєї дівчини. А потім був спійманий на гарячому. Після чого був змушений купити декілька засобів для чоловіків, проте жоден йому не сподобався. Так і виникла ідея створити власне виробництво.
 Як давно існує представництво в Україні?
Перша партія продукції прибула з Цюріху до України у вересні 2020. Продажі почались у жовтні. Сайт має запрацювати навесні 2021. Тому ми ще на самому початку нашого шляху.
 QAVEMAN підходить для усіх чоловіків?
Так, засоби QAVEMAN підходять для всіх чоловіків, тому що у розробці формул враховувались особливості будови чоловічої шкіри. Крім того, є засоби, що створені для догляду за бородою, а це вже особлива історія.
 Косметичні продукти не тестуються на тваринах?
Косметичні засоби QAVEMAN не тестуються на тваринах. Продукція не містить парабенів та іншої агресивної хімії. Це вже норма у Європі, а тим паче у Швейцарії.
 Що думаєте про конкуренцію в сфері краси в Україні?
Конкуренція досить висока. Ринок цікавий як для локальних, так і міжнародних гравців, бо щороку демонструє гарний приріст. Споживачі з кожним роком стають більш вибагливі до якості та до того, що стоїть за самим брендом.
Особливість бренду QAVEMAN у його швейцарській якості. Навіть коли ви просто берете тюбик, ви вже відчуваєте, як якісно він виготовлений. А коли починаєте користуватись засобом – тут коментарі зайві. Вода – найголовніший компонент у більшості косметичних засобів. Для виготовлення продукції QAVEMAN використовується вода з альпійських джерел. Просто іншої води у Швейцарії немає.
 Прайс на товари можна знайти на Вашому сайті?
Ми вже представлені на майданчику rozetka.com.ua, до якого більшість українців звикли і радо купують нашу продукцію тут. Сайт qaveman.com.ua наразі у розробці і має запрацювати весною. Найпопулярніший засіб – гель для вмивання. Його стандартна вартість – 550грн. Він має дуже високу концентрацію (на одне вмивання чоловікові достатньо гелю розміром із горошину), завдяки чому одного тюбика вистачає до 3 місяців. До речі, висококонцентровані засоби – це певний жест для збереження довкілля, адже клієнти довше користуються ними, тобто – використовується менше пластику.
 Доставка здійснюється в будь-яку точку України?
Так, ми вирішили повторити швейцарську модель: доставка завжди виконується за наш рахунок. Навіть коли клієнт замовляє лише 1 одиницю товару і за найбільшою знижкою. Ми доставляємо продукцію в будь-яке відділення Нової Пошти в Україні.
 Як часто у Вас відбуваються знижки/акції і чи є зараз якісь цікаві новорічні пропозиції?
Традиційно у Європі січень – період післяноворічних розпродажів. Після різдвяних свят у гаманцях вітерець, а купувати засоби першої (і не лише) необхідності – потрібно. Ми й тут прагнемо транслювати найкращі європейські традиції на український ринок, тому до 25 січня у нас “BIG SALE” зі знижками -50% абсолютно на всі засоби.
Більше про ТМ QAVEMAN:
https://www.qaveman.com/
https://www.instagram.com/qaveman_switzerland/

Made on
Tilda